سنگ باما

سنگ مرمریت

در ميان سنگ هاي ساختماني سنگ مرمريت كه از دسته سنگ هاي آهكي دگرگون شده به شمار مي آيد که در میان مصرف كنندگان و خریداران سنگ هاي ساختماني بسيار محبوب و شناخته شده است. سنگ مرمريت در بازارهاي بين المللي از زير شاخه هاي دسته بندی ماربل ها به شمار مي آيد. از خصوصيات ظاهري سنگ مرمريت ميتوان گفت كه اصولا داراي خلل و فرج كمتري نسبت به سنگ تراورتن ميباشد و طيف رنگي بسيار زيادي را شامل ميشود كه ميتواند مورد استفاده براي صليقه هاي گوناگون قرار گیرد. بر روی سطح سنگ مرمريت خطوطي آهکی مانند ترك ميتوان ديد كه پس از برش و فرآوري استاندارد اين خطوط غير قابل لمس خواهند بود و با توجه به مقاومت هاي مختلف سنگ هاي مرمريت نسبت به يكديگر، تجربه نشان داده است كه در كل هر چقدر ظاهري پاك تر و كم خط تر دارند ، اين سنگ ها از استحكام كمتري نيز نسبت به سنگ هاي مرمريت ديگر با ظاهر شلوغ تر بر خوردار هستند، البته باید گفت که اين گزينه هميشه شامل حال تمامی انواع سنگ مرمریت نمیباشد. سنگ مرمريت كه يك سنگ دگر گون شده بر پايه كربنات كلسيم بوده از كلسيت، دولوميت و كريستال ها تشكيل شده است. ٢,٥٦۳ كيلوگرم بر متر مكعب وزن مخصوص سنگ مرمريت است و مقاومت و پايايي آن از سنگ گرانيت كمتر ، و از سنگ تراورتن بيشتر بوده است . استفاده از سنگ مرمريت بيشتر در فضاهايي سرپوشيده و به دور از باران، نور خورشيد و تغيرات آب و هوايي طبيعي پيشنهاد ميشود چرا كه سنگ مرمريت توليد شده براي استفاده ساختماني، ميتواند با قرار گرفتن در فضاهاي روباز بر اثر تغيرات آب و هوايي مقاومت و يا ظاهر خود را از دست داده و میتوان تغيراتي در شكل ظاهري آن مانند شكستگي، ترك بر روي سطح بیرونی، تغير رنگ و يا رنگ پريدگي، خالی شدن خطوط آهکی مشاهده نمود. به همين دلايل بيشتر براي استفاده در فضاهای داخلی مانند کف واحد ها یا دیواره های داخلی پیشنهاد میشود. براي پله هاي داخلي ساختمان ها سنگ مرمريت با ضخامت هاي ٣ و ٤ سانتيمتر در اكثر اوقات نيز مورد استفاده قرار ميگيرد. قيمت سنگ مرمريت در بازار به دو مورد بستگي دارد يك : خواص ذاتی سنگ مرمریت و شكل ظاهري آن و دو : كيفيت فرآوري شده برای عرضه در بازار . به همین دلیل دو دسته سنگ کاملا مشابه در دو فروشگاه متفاوت سنگ ساختمانی میتوانند به دلیل تفاوت در تولید و فرآوری دارای قیمت های غیر مشابه باشند . از ویژگی های خوب یک سنگ مرمریت مرغوب میتوان ، خطوط کم آهکی روی سطح آن را نام برد، هر چه این خطوط کمتر باشد ، سنگ مرمریت مقاوم تری پیش روی شما است .

انواع سنگ ساختمانی (سنگ مرمریت)

سنگ باما

سنگ گرانیت

گونه اَي سنگ آذرين دروني ، سنگ خارا يا همان سنگ گرانيت نام دارد كه داراي دانه هاي متوسط تا درشت بوده ، سنگ گرانيت از كوارتز و فلدسپات ، ميكا و پاره اَي كاني هاي ديگر تشكيل شده است . رنگ سنگ گرانيت به كاني و شيمي سنگ بستگي دارد و به رنگ هاي متغيري مانند صورتي ، خاكستري ، طوسي ، سياه و ... در طبيعت ديده ميشود. سنگ گرانيت از سرد شدن توده هاي مذاب كه ماگما نام دارد شكل گرفته است. گرانيت با وزن مخصوص ٢٧٥٦ كيلوگرم بر متر مكعب يكي از سخت ترين و مقاوم ترين سنگ ها مي باشد . گرانيت ها نسبت به سنگ هاي آهكي مقاوم تَر و إز استحكام بالاتري برخوردار بوده . به همين دليل بيشتر برأي استفاده در مكان هاي پر تردد مانند سنگفرش خيابان ها و ساختمان هاي اداري و تجاري و ايستگاه هاي مترو, مورد استفاده قرار ميگيرد وبايد بدانيم كه استفاده إز گرانيت براي فضاهاي داخلي مانند كانتر هاي آشپزخانه پله ها ي ساختمان و حتي سنگفرش واحد ها نيز بي مانع است . براي نمای ساخنتمان ها نيز گرانیت میتواند انتخاب مناسبی باشد ولي باید در نظر داشت که إز اسكوپ كردن سنگ غافل نشد. گرانيت ها بيشتر در كشور هاي آسياي ميانه مانند هند، چين و ويتنام استخراج و خريداري ميشود . البته لازم به ذكر است كه كشور برزيل نيز در عرضه گرانيت های زیبا و خاص در بازار به طور قدرتمندی خود نمايي ميكند و تقريبا زيباترين گرانيت ها به اين كشور تعلق دارند. از گرانیت های معروف دنیا میتوان گرانیت آبی نروژ ، گرانیت بلک کازمیک ، گرانیت گلگسی ، گرانیت ماگما گلد ، گرانیت دلیکاتوس را نام برد ، کشور ایران نیز دارای معادن گرانیت های متنوعی است که از محبوب ترین آن ها میتوان از گرانیت مروارید مشهد ، گرانیت نهبندان، گرانیت سبز کاهویی بیرجند، گرانیت سبز جنگلی بیرجند، گرانیت خرم دره، گرانیت فیروزه ای، گرانیت گل پنبه ای همدان را نام برد . قیمت سنگ گرانیت ایرانی و گرانیت خارجی به چندین مورد بستگی دارد و از مهمترین پارمتر های آن میتوان ، ضخامت، سایز ، نوع فرآوری را نام برد .

انواع سنگ ساختمانی (سنگ گرانیت)

سنگ باما

سنگ تراورتن

یکی از سنگ های آهکی دیگر که از دسته سنگ های ساختمانی به شمار می آید سنگ تراورتن نام دارد ، تراورتن که به زبان فرانسوی TRAVERTINE نام دارد , به جا مانده از از رسوبات دریاها، رود خانه ها ، چشمه ها آب گرم و یا رسوبات آب های معدنی غارها میباشد . وزن مخصوص سنگ تراورتن ۲۵۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب میباشد. این سنگ دارای خلل و فرج است و از لحاظ سختی نسبت به مرمریت ها نرم تر میباشد . سنگ تراورتن در برابر تغیرات آب و هوایی و باران و برف مقاوم میباشد و از لحاظ رنگ بندی متنوع نیز هست ، سنگ های تراورتن در طبیعت به رنگ های سفید ، کرم، شکلاتی، قرمز، گردویی، زرد، لیمویی، سیلور و شکلاتی خود نمایی میکنند و برای استفاده از سنگ تراورتن هیچ محدوده فضایی تعریف نشده است تراورتن ها میتوانند هم در فضاهای بیرونی ساختمان ها و هم فضاهای داخلی قابل استفاده باشند. رگه بندی سنگ های تراورتن به گونه ای است که آن ها را میتوان در نوع موج دار و بی موج برش و فرآوری کرد. در طی سال های گزشته استفاده از سنگ تراورتن برای نمای بیرونی ساختمان ها بسیار رایج بوده است. سنگ های تراورتن در اروپا و امریکا در کف برخی از فضاها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و این سنگ به دلیل اینکه ساختار نرمی دارد ، برای افرادی که به دنبال سنگ های ساختمانی با ضخامت ۱ سانتیمتر و یا ۱.۵ هستند مناسب میباشد. بلوک های روشن تراورتن که از معادن استخراج میشود دارای سرت های مختلف رنگی است و به همین دلیل بد از برش آن ها را به دسته های رنگی متنوع ای دسته بندی میکنند . آنچه مرتبط یا قیمت سنگ تراورتن در بازار سنگ ساختمانی ایران است مهمترین پارامتر آن است که هر چه قدر رنگ سنگ به رنگ های روشن نزدیک تر باشد قیمت آن سنگ نیز گران تر خواهد شد ، از مهمترین معادن سنگ تراورتن در ایران میتوان ، تراورتن حاجی آباد، تراورتن دره بخاری ، تراورتن آذرشهر ، تراورتن سیلور کاشان، تراورتن شکلاتی آقا محمدی و تراورتن ابیانه نام برد . از صادراتی ترین سنگ های تراورتن ایران ، تراورتن سیلور ، تراورتن قرمز آذر شهر ، تراورتن لیمویی ، تراورتن دره بخاری را میتوان نام برد .

انواع سنگ ساختمانی (سنگ تراورتن)

سنگ باما

سنگ تراونیکس

سنگ تراونیکس از جمله سنگهای آهکی می باشد و جز سنگهای رسوبی نسبتا دگرگون شده است یعنی مخلوطی از سنگ تراورتن و مرمر می باشد. سنگ تراونیکس در رنگهای مختلف : زرد – قرمز - سفید شکلاتی است. سنگ تراونیکس یک سنگ آهکی سیمانی شده متخلخل و حاصل عملکرد چشمه های معدنی و دارای منشا شیمیایی و گاهی بیوشیمیایی می باشد. دربازار فروش وتجارت وحرفه معدنکاری به دو گروه سنگ تراورتن و سنگ مرمر ( آراگونیت ، اونیکس یا تراونیکس کربناته ) معروف است. سنگ تراونیکس هر دو نوع سنگ استخراجی ازمعادن ازنظررنگ متنوع وبه رنگ های سبز روشن وتیره دودی وخاکستری روشن و تیره سفید وسفید خاکی قرمز روشن و تیره لیمویی کم رنگ و پررنگ چوبی قهوه ای شکلاتی گردویی الوان الوان نواری الوان وبژدرهم دیده می شود. این رنگ ها می تواند مواج یا بدون موج ، ساده و نقش دار و دارای تناوب باشد. سنگ تراونیکس با توجه به مطالعات پتروگرافی بافت سنگ تراونیکس بطور کامل ازکانیهای کربناته تشکیل شده وکانیهای اصلی سنگ تراونیکس شامل کلسیت ، آراگونیت وکربنات آهن می باشد.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ تراونیکس)

سنگ باما

سنگ اونیکس مرمر

هیچ چیز مانند یک سنگ اونیکس (مرمر) درخشان نمیتواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را منحصر بفرد کند. سنگ های مرمر همیشه برای دکوراسیون های داخلی محبوب بوده و است. اگر به هر دلیلی روی سنگ مرمر شما خط و خش ایجاد شد و یا حفره ی در ظاهر آن ایجاد شده کافی است سطح سنگ مرمر را خیس کنید با پودر سنگ داخل حفره ها را پر کنید سپس با یک سمباده نرم سطح آن را پولیش دهید و به سادگی سنگ مرمر خود را صیقل دهید. سنگ انیکس(مرمر) نوعی سنگ آهک است که به رنگ های گوناگون یافت می شود. مرمر سفید از زمان های گذشته در ساختمان سازی کاربرد داشته است. مصری ها و یونانی ها از این سنگ برای ساختن معابد خود استفاده می کردند. این سنگ در برابر گرما، سرما و باران مقاوم است و در ضمن نور را از خود عبور میدهد. سنگ مرمر به خاطر زیبایی خاصی که دارد همواره در مجسمه سازی، کارهای ساختمانی و تزیینی مورد استفاده قرار گرفته است. هنرمندان برجسته ای چون «میکل آنژ» و «لئوناردو داوینچی» در بسیاری از آثار خود از سنگ مرمر استفاده کرده اند وهمچنین از بخاطر داشتن انرژی های بسیار قوی جهت درمان بسیاری از بیماریها مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ اونیکس مرمر)

سنگ باما

سنگ چینی کریستال

شاید برایتان سوال ایجاد شده باشد که چنانچه بخواهیم از سنگی نازک توقع مقاومتی خوب داشته باشیم و آن سنگ هم خیلی سفت و محکم و غیرقابل فرآوری نباشد از چه سنگی استفاده کنیم؟ یا اینکه بخواهیم نقشی را روی سنگی حکاکی کنیم و آن را در معرض برف و باران هم قرار دهیم از چه سنگی استفاده کنیم؟جواب مشخص است: سنگ چینی کریستال. سنگ چینی (کریستال) ، توده سنگهای آهکی یا دولومیتی هستند که در اثر عوامل درونی، نظیر درجه حرارت و فشار، دوباره متبلور شده اند و از این رو جزء سنگهای دگرگون به شمار می روند. سنگهای چینی در نقاط مختلف از نظر میزان دگرگونی و بعضی ترکیبات شیمیایی متفاوت هستند. سنگ چینی اغلب دارای بلورهای درشت است. این بلورهای درشت وجه تمایز سنگ چینی با سنگهای کربناتی رسوبی است. استاده از سنگ چینی برای نما و فضای خارجی کاملاً فنی و صحیح است. سنگ چینی از لحاظ جذب آب و چسبندگی دوغاب بین گرانیت و تراورتن است. نه به اندازه ی تراورتن جذب کننده دوغاب و نه به اندازهء گرانیت نچسب است. در ایران استفاده از این سنگ برای نما از قدیم رایج بوده. اگر دقت کرده باشید سنگ چینی نمای اصلی بسیاری از ساختمانهای قدیمی به خصوص در مناطق گرمسیر است، چرا که رنگ روشن آن باعث می شود تا گرمای زیادی جذب نما نشود و ساختمان از گرمای زیاد در امان باشد. مقاومت این سنگ در مقابل هوازدگی سطحی و عمقی به طور متوسط خوب و قابل اعتناست و در بعضی از معادن، سنگ چینی می تواند با تراورتن و گرانیت هم رقابت کند. بنای اُپرای شهر اُسلو در کشور نروژ نمونه بسیار خوبی است که در آن از این سنگ در قسمت های خارجی استفاده شده است. این بنای مهم معماری در نزدیکی دریاست و مقداری از آن در آب فرو رفته و ایده شکلی آن کوه یخی است که از دریا بیرون آمده.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ چینی کریستال)

سنگ باما

سنگ لایم استون

لایم استون ( LimeStone ) سنگ آهک در صنایع شیمیایی به عنوان یک ماده اولیه و همچنین برای خنثی کردن اسید و به عنوان کمک ذوب،عامل چسبدنگی و... بکار می رود. از مزایای این سنگ قیمت مناسب و رنگ یک دست آن و از معایبش مقاومت کم در برابر فرسایش است از این رو از این سنگ تنها برای مکانهای دور از رطوبت و فرسایش میتوان توصیه کرد. سنگ لایم استون سنگی آهکی و رسوبی است که به عنوان سنگ های رسوبی شیمیایی میباشد و این است که عمد تاً از کلسیت تشکیل شده است و در حدود از سنگ های رسوبی را تشکیل داده و عمدتاً به رنگ های کرم و سفید و خاکستری مشکل دیده می شوند و بدلیل وجود آهک زیاد و درصد جذب آب بالا بیشتر در بدنه دیواره های داخلی ساختمان توصیه می گردد این سنگ در پله ها و کف راهرو ها و سرویسها مناسب نیست. سنگ سمیرم یکی از انواع لایم استون ها در ایران میباشد.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ لایم استون)

سنگ باما

اشکال سنگی واترجت

از مزیت های مهم واترجت قابلیت برش مواد مختلف بدون تغییر خواص ذاتی و آسیب زدن به آن است. الگوهای تزیینی از سنگ های ساختمانی ، ساخت پلاک و حروف فلزی یا سنگی ، برش قطعات تزیینی سرامیک نمونه ایی از کارهایی هست که ما با واترجت میتوانیم با سنگ انجام دهیم. امروزه به کمک تکنولوژی ماشین آلات برش با آب یا همان واتر جت میتوان طرح های متفاوتی بر روی متریال های گوناگونی از جمله سنگ های طبیعی ایجاد کرد و این اشکال به صورت تابلو های سنگی در قسمت های مختلف فضاهای یک ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد به این اشکال مدالیون های سنگی نیز گفته میشود و مورد استفاده بیشتر آن ها در کف قسمت های مختلف ساختمان ها میباشد.

انواع سنگ ساختمانی (اشکال سنگی واترجت)

سنگ باما

سنگ آگات عقیق

واژه عقیق از نام رودخانه ای به نام آگات در شبه جزیره سیسیل گرفته شده است که احتمال داده می شود از بستر این رودخانه قلوه سنگ های عقبق به دست می آمده است.مهم ترین معادن عقیق در آلمان بود عقیق های کشور برزیل برای حکاکی مناسب است. در کشورهایی مانند چین،هند،مکزیک و چند کشور آمریکا دارای معادن بزرگ عقیق هستند. عقیق(اگات) یکی از قدیمی ترین سنگهای نیمه قیمتی ثبت شده تا کنون میباشد و متشکل از کلسدونی معدنی از خانواده ی کوارتزها است. سنگ عقیق از تجمع سیلیس های آب های زیرزمینی در حفره های سنگهای آذرین تشکیل میشود. آگات (عقیق) از طیف گسترده ای از رنگ هایی مانند خاکستری،قهوه ای،قرمز،سبز،صورتی،آبی شفاف و زرد در طبیعت شکل میگیرد. از سنگهای عقیق برای ساخت مهره، گوشواره و آویز استفاده میشود و امروزه در صنعت سنگهای ساختمای نیز به صورت اسلب، فرآوری شده و در بازار عرضه میگردد. استفاده از اسلب های عقیق (اگات) بیشتر به دلیل قیمت گران آنها، در فضاهای لوکس داخلی ساختمان ها صورت میپذیرد و مانند اونیکس ها یا همان مرمر قابلیت عبور نور از خود را دارند.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ آگات عقیق)

سنگ باما

سنگ کوارتز

کوارتز از زمان پیش از تاریخ شناخته شده و قدردانی شده است. نام قدیمی ترین نام شناخته شده توسط Theophrastus در حدود 300-325 قبل از میلاد، κρύσταλλος یا kristallos ثبت شده است. نام گونه، کریستال سنگ و بلور کریستال، استفاده باستانی را حفظ می کند. کلمات ریشه κρύοσ نشان دهنده یخ سرد و στέλλειυ به قراردادن (یا تثبیت) نشان می دهد اعتقاد باستان است که kristallos به طور دائم یخ جامد شده است.کوارتز شایع ترین مواد معدنی موجود در سطح زمین است واگر خالص باشد، بلورهای بی رنگ، شفاف و بسیار سخت را با یک بلور شبیه شیشه ای تشکیل می دهد.یکی از اجزای مهم بسیاری از سنگ های آذرین، دگرگونی و رسوب، شکل طبیعی دی اکسید سیلیکون در طیف وسیعی از انواع و رنگ ها یافت شده میباشد. کوارتز در دو فرم اولیه شکل می گیرد : کوارتز میکرو کریستالی معمول تر از کریستالهای قابل مشاهده یا دانه است.بعنوان مثال، سنگ های کریستال، دانه هادر ماسه سنگ، این ها از کوارتز های عظیم میباشند که از کریستال های بزرگ بدون چهره کریستالی ساخته شده است مانند کوارتز وریدی.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ کوارتز)

سنگ باما

سنگ های لوکس طلا کاری

با افزايش روز افزون تقاضا براي محصولات ساختمانى لوكس در دنيا ، توليدكنندگان به دنبال توليد محصولاتى منحصر بفرد و لوكس ميباشند. در صنعت سنگ برخى شركت هاى معتبر اقدام به طراحى و توليد محصولات لوكس با استفاده از سنگ هاى قيمتى مانند عقيق ويا فلزات گرانبها همچون طلا و آبكاري بر روي سنگ با فلزات شبه طلا ، نقره و … نموده اند. يكي از شركت هاى پيشرو در زمينه سنگهاى لوكس در جهان ، شركت آرت ویل ميباشد كه به عنوان اولين تولیدکننده سنگهای لوکس با آبکاری طلایی و استفاده از طلاي ٢٤عيار بر روي سنگ در ايران مطرح میباشد .محصولات اين شركت با طراحی های خلاقانه و نو با استفاده از تکنولوژی CNC ، سندبلاست ، ليزر و سیستم آبکاری سنگ آرت ویل برای اولین بار در ایران تولید میشوند ، مزیت این سیستم نسبت به روشهای قدیمی، در کیفیت ، درخشندگی و زیبایی بسیار بیشتر آن و مقاومت بسيار بالا در مقابل شستشو می باشد، همچنین قابلیت تولید در رنگبندی های متنوع ( تمامی رنگهای فلزاتی که قابلیت آبکاری دارند) و امکان تولید در طرح های سفارشی از دیگر مزایای محصولات آرت ویل میباشند.نحوه تولید در این نوع محصولات سنگهای صیقلی در طرح های متنوع ( با قابلیت سفارشی نمودن ) در سایز های استاندارد ( یا سایز های سفارشی ) در حدود یک میلیمتر حکاکی میشوند. سپس بخش حکاکی شده به روش سیستم آبکاری آرت ویل ، آبکاری میشوند . این نوع محصولات را میتوان با انواع سنگهای مرمریت ، مرمر و تراورتن تولید نمود.کاربرد این محصولات را میتوان در فضاهای داخلی بر روی دیوارها مانند دیوار سالن ، لابی ، ورودی ، اتاق ها ، آشپزخانه و… اجرا نمود. نگهداری محصولات سری گلد “آرت ویل” را میتوان با استفاده از دستمال با آب و شوینده های خانگی غیر اسیدی شستشو نمود.

انواع سنگ ساختمانی (سنگ های لوکس طلا کاری)

اسم سنگ : سبزهند

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 684

قیمت : تماس گرفته شود

سبزهند

اسم سنگ : چوب پخته شده

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 244

قیمت : تماس گرفته شود

چوب پخته شده

اسم سنگ : یلو سینا-Yellow Siena

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 547

قیمت : تماس گرفته شود

یلو سینا-Yellow Siena

اسم سنگ : کرما مارفیل اسپانیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 687

قیمت : تماس گرفته شود

کرما مارفیل اسپانیا

اسم سنگ : بلک رز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 109

قیمت : 160000

بلک رز

اسم سنگ : پاییز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 694

قیمت : ۲۲۰ هزار تومان

پاییز

اسم سنگ : جوشقان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 452

قیمت : 110000

جوشقان

اسم سنگ : امپرادور دارک اسپانیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 810

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

امپرادور دارک اسپانیا

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 116

قیمت : 125000_165000_185000

سیلک امپرادور

اسم سنگ : رزا اگو-Rosa Egeo

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 540

قیمت : تماس گرفته شود

رزا اگو-Rosa Egeo

اسم سنگ : آیریش براون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 220

قیمت : 180000

آیریش براون

اسم سنگ : پرشین اسپایدر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 107

قیمت : 175000

پرشین اسپایدر

اسم سنگ : کرم خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 478

قیمت : تماس گرفته شود

کرم خوی

اسم سنگ : بجستان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 779

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

بجستان

اسم سنگ : امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 191

قیمت : تماس گرفته شود

امپرادور

اسم سنگ : لاشتر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 769

قیمت :

لاشتر

اسم سنگ : Fantastic red

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 409

قیمت : تماس گرفته شود

Fantastic red

اسم سنگ : کاشمر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 86

قیمت : 185000_260000

کاشمر

اسم سنگ : پله مرمریت پر طاووسی ترکیبی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 733

قیمت : 590000

پله مرمریت پر طاووسی ترکیبی

اسم سنگ : Golden brown

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 403

قیمت : تماس گرفته شود

Golden brown

اسم سنگ : امپرادور دارک اسپانیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 299

قیمت : تماس گرفته شود

امپرادور دارک اسپانیا

اسم سنگ : امپریال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 87

قیمت : 110000_185000

امپریال

اسم سنگ : سپیدان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 699

قیمت : تماس گرفته شود

سپیدان

اسم سنگ : گلدن مجیک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 105

قیمت : 220000

گلدن مجیک

اسم سنگ : مشکی نجف آباد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 693

قیمت : تماس گرفته شود

مشکی نجف آباد

اسم سنگ : رنگین کمان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 473

قیمت : تماس گرفته شود

رنگین کمان

اسم سنگ : نرو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 800

قیمت :

نرو

اسم سنگ : پله پرطاووسی گلفام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 737

قیمت : 710000

پله پرطاووسی گلفام

اسم سنگ : طلايي جندق

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 833

قیمت : 2000000

طلايي جندق

اسم سنگ : روژو لاوانته-Rosso Levanto

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 548

قیمت : تماس گرفته شود

روژو لاوانته-Rosso Levanto

اسم سنگ : دهید عسلی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 400

قیمت : تماس گرفته شود

دهید عسلی

اسم سنگ : دارک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 681

قیمت : تماس گرفته شود

دارک امپرادور

اسم سنگ : امپرادور دارک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 251

قیمت : تماس گرفته شود

امپرادور دارک

اسم سنگ : لاشتور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 269

قیمت : 800000 تا 120000

لاشتور

اسم سنگ : دارک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 221

قیمت : 340000

دارک امپرادور

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 195

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : مهکام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 751

قیمت : تماس گرفته شود

مهکام

اسم سنگ : میامی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 383

قیمت : تماس گرفته شود

میامی

اسم سنگ : دهبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 76

قیمت : 130000

دهبید

اسم سنگ : لایبید آسمانی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 789

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

لایبید آسمانی

اسم سنگ : لاشتر طرح بتن

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 777

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

لاشتر طرح بتن

اسم سنگ : بیرجند

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 77

قیمت : تماس گرفته شود

بیرجند

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 185

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 196

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : اسلب مرمريت چهرك

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 723

قیمت :

اسلب مرمريت چهرك

اسم سنگ : خوىFCB

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 500

قیمت : 750000

خوىFCB

اسم سنگ : سنگ مرمریت لاشتر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 356

قیمت : 1100000

سنگ مرمریت لاشتر

اسم سنگ : کاپوچینو ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 80

قیمت : 250000-320000

کاپوچینو ترکیه

اسم سنگ : مرمر پرتقالی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 593

قیمت : تماس گرفته شود

مرمر پرتقالی

اسم سنگ : پرشین بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 94

قیمت : 150000

پرشین بلک

اسم سنگ : دارک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 341

قیمت : تماس گرفته شود

دارک امپرادور

اسم سنگ : نمین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 366

قیمت : 175000

نمین

اسم سنگ : گلدن رز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 91

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن رز

اسم سنگ : King white

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 410

قیمت : تماس گرفته شود

King white

اسم سنگ : شکلاتی ماکو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 685

قیمت : تماس گرفته شود

شکلاتی ماکو

اسم سنگ : لاشتر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 419

قیمت : تماس گرفته شود

لاشتر

اسم سنگ : مارشال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 621

قیمت : ٧٨٠٠٠0

مارشال

اسم سنگ : پرشین سیلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 295

قیمت : تماس گرفته شود

پرشین سیلک

اسم سنگ : رزولوانتو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 247

قیمت : تماس گرفته شود

رزولوانتو

اسم سنگ : پاندا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 144

قیمت : تماس گرفته شود

پاندا

اسم سنگ : ازنا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 294

قیمت : تماس گرفته شود

ازنا

اسم سنگ : کاپوچینو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 188

قیمت : تماس گرفته شود

کاپوچینو

اسم سنگ : سبزوار

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 88

قیمت : 220000

سبزوار

اسم سنگ : ایندین گرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 824

قیمت : تماس گرفته شود

ایندین گرین

اسم سنگ : دهبيد كرم ايزالكو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 831

قیمت : 2500000

دهبيد كرم ايزالكو

اسم سنگ : لته

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 487

قیمت : تماس گرفته شود

لته

اسم سنگ : دهبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 303

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید

اسم سنگ : مهکام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 798

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

مهکام

اسم سنگ : ویوی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 820

قیمت : تماس گرفته شود

ویوی وایت

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 786

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

گلدن بلک

اسم سنگ : میلکی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 564

قیمت : تماس گرفته شود

میلکی وایت

اسم سنگ : پورترو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 206

قیمت : 180000

پورترو

اسم سنگ : مرمریت دهبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 725

قیمت : 450000

مرمریت دهبید

اسم سنگ : پله کرم ساده

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 732

قیمت : 680000

پله کرم ساده

اسم سنگ : سبز بی موج

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 217

قیمت : 950000

سبز بی موج

اسم سنگ : سیلور موجدار تکاب

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 464

قیمت : تماس گرفته شود

سیلور موجدار تکاب

اسم سنگ : پرتقالی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 608

قیمت : تماس گرفته شود

پرتقالی

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 509

قیمت : 65000120000

گلدن بلک

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 399

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : توث بلو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 805

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

توث بلو

اسم سنگ : اپکس - کرم

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 882

قیمت :

اپکس - کرم

اسم سنگ : مرمریت میامی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 381

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت میامی

اسم سنگ : مرمریت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 815

قیمت : 1500000

مرمریت

اسم سنگ : لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 231

قیمت : 3300000_3500000

لته ترکیه

اسم سنگ : رز سیاه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 271

قیمت : تماس گرفته شود

رز سیاه

اسم سنگ : پاندا وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 127

قیمت : تماس گرفته شود

پاندا وایت

اسم سنگ : fantastic brown

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 412

قیمت : تماس گرفته شود

fantastic brown

اسم سنگ : بلک مارکینا نگرو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 340

قیمت : تماس گرفته شود

بلک مارکینا نگرو

اسم سنگ : صورتی کرمان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 78

قیمت : تماس گرفته شود

صورتی کرمان

اسم سنگ : رزا لوانته

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 835

قیمت : 12500000

رزا لوانته

اسم سنگ : امپرادور لایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 811

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

امپرادور لایت

اسم سنگ : خوىFDC

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 502

قیمت : تماس گرفته شود

خوىFDC

اسم سنگ : برنز آرمانی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 677

قیمت : تماس گرفته شود

برنز آرمانی

اسم سنگ : خوی برنجی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 37

قیمت : تماس گرفته شود

خوی برنجی

اسم سنگ : گلپایگان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 622

قیمت : ٨٥٠٠٠0

گلپایگان

اسم سنگ : گلدن الیو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 108

قیمت : 150000

گلدن الیو

اسم سنگ : فلاور - مرمریت پیترا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 875

قیمت :

فلاور - مرمریت پیترا

اسم سنگ : لایبید پرطاووسی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 796

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

لایبید پرطاووسی

اسم سنگ : خوی برنجی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 263

قیمت : تماس گرفته شود

خوی برنجی

اسم سنگ : سماقی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 18

قیمت : تماس گرفته شود

سماقی

اسم سنگ : مرمریت پیترا - طرح دام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 658

قیمت :

مرمریت پیترا - طرح دام

اسم سنگ : طرح دام - مرمریت سفید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 884

قیمت :

طرح دام - مرمریت سفید

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 183

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : لایبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 790

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

لایبید

اسم سنگ : مرمریت پرزیدنت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 584

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت پرزیدنت

اسم سنگ : مرمران

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 696

قیمت : ۱۸۰ هزار تومان

مرمران

اسم سنگ : پاییز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 761

قیمت : تماس گرفته شود

پاییز

اسم سنگ : Earth Deep

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 415

قیمت : تماس گرفته شود

Earth Deep

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 197

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : پرشین سیلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 47

قیمت : تماس گرفته شود

پرشین سیلک

اسم سنگ : کاپوچینو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 355

قیمت : 2800000

کاپوچینو

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 316

قیمت : تماس گرفته شود

سیلک امپرادور

اسم سنگ : میامی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 377

قیمت : تماس گرفته شود

میامی

اسم سنگ : پرشین رز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 360

قیمت : 1400000

پرشین رز

اسم سنگ : پله پرطاووسی گلفام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 739

قیمت : 710000

پله پرطاووسی گلفام

اسم سنگ : ونگه-Wengue

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 516

قیمت : تماس گرفته شود

ونگه-Wengue

اسم سنگ : کاپوچینو نوا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 83

قیمت : 150000

کاپوچینو نوا

اسم سنگ : میامی گلدار

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 312

قیمت : تماس گرفته شود

میامی گلدار

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 45

قیمت : 65000

سیلک امپرادور

اسم سنگ : ولوکاس- volakas

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 551

قیمت : تماس گرفته شود

ولوکاس- volakas

اسم سنگ : سبز جنگلی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 361

قیمت : 170000

سبز جنگلی

اسم سنگ : مرمریت دهبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 562

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت دهبید

اسم سنگ : رین فارست

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 804

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

رین فارست

اسم سنگ : مرمریت تنسی گری

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 585

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت تنسی گری

اسم سنگ : ولگا بلو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 253

قیمت : 6500000

ولگا بلو

اسم سنگ : مرمر پرتقالی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 557

قیمت : تماس گرفته شود

مرمر پرتقالی

اسم سنگ : مینیاتور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 81

قیمت : 250000

مینیاتور

اسم سنگ : نجف آباد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 308

قیمت : تماس گرفته شود

نجف آباد

اسم سنگ : طرح لاله - مرمریت پیترا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 878

قیمت :

طرح لاله - مرمریت پیترا

اسم سنگ : کلکته واگلی-Calacatta Vagli

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 549

قیمت : تماس گرفته شود

کلکته واگلی-Calacatta Vagli

اسم سنگ : ولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 138

قیمت : تماس گرفته شود

ولوکاس

اسم سنگ : لیدی گرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 141

قیمت : تماس گرفته شود

لیدی گرین

اسم سنگ : مرمریت ویوی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 587

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت ویوی وایت

اسم سنگ : سنگ پیکانته

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 670

قیمت : تماس گرفته شود

سنگ پیکانته

اسم سنگ : خوىFD

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 499

قیمت : 55000تا130000

خوىFD

اسم سنگ : پینک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 4

قیمت : تماس گرفته شود

پینک

اسم سنگ : ماکیانو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 219

قیمت : 120000

ماکیانو

اسم سنگ : پرتقالی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 226

قیمت : 1500000

پرتقالی

اسم سنگ : دهبيد قهوه اي

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 840

قیمت : 2000000

دهبيد قهوه اي

اسم سنگ : مینیاتور نقش آفرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 462

قیمت : تماس گرفته شود

مینیاتور نقش آفرین

اسم سنگ : سنگ رین فارست

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 662

قیمت : تماس گرفته شود

سنگ رین فارست

اسم سنگ : مارفیل

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 780

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

مارفیل

اسم سنگ : رویال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 327

قیمت : تماس گرفته شود

رویال

اسم سنگ : دهبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 682

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید

اسم سنگ : مرمریت پرطاووسی (گلپر)

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 740

قیمت : 660000

مرمریت پرطاووسی (گلپر)

اسم سنگ : مرمریت مارشال گلد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 772

قیمت :

مرمریت مارشال گلد

اسم سنگ : پرزیدنت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 359

قیمت : 400000

پرزیدنت

اسم سنگ : سماقی نقش آفرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 465

قیمت : تماس گرفته شود

سماقی نقش آفرین

اسم سنگ : رین فارست

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 156

قیمت : تماس گرفته شود

رین فارست

اسم سنگ : سیمکان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 223

قیمت : تماس گرفته شود

سیمکان

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 186

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : ورونا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 610

قیمت : تماس گرفته شود

ورونا

اسم سنگ : کاشمر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 74

قیمت : 260000

کاشمر

اسم سنگ : گلدن گالکسی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 96

قیمت : 160000

گلدن گالکسی

اسم سنگ : کاشمر سفید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 816

قیمت : تماس گرفته شود

کاشمر سفید

اسم سنگ : مولتی کالر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 113

قیمت : 650000

مولتی کالر

اسم سنگ : کرم روشن

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 58

قیمت : تماس گرفته شود

کرم روشن

اسم سنگ : لایبید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 788

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

لایبید

اسم سنگ : کاشان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 379

قیمت : تماس گرفته شود

کاشان

اسم سنگ : دارک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 566

قیمت : تماس گرفته شود

دارک امپرادور

اسم سنگ : کوه سفید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 36

قیمت : تماس گرفته شود

کوه سفید

اسم سنگ : وولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 346

قیمت : 400000

وولوکاس

اسم سنگ : پرشین سیلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 679

قیمت : تماس گرفته شود

پرشین سیلک

اسم سنگ : اسموکی کریستال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 563

قیمت : تماس گرفته شود

اسموکی کریستال

اسم سنگ : بامبو-Bamboo

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 518

قیمت : تماس گرفته شود

بامبو-Bamboo

اسم سنگ : اپکس - کرم

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 887

قیمت :

اپکس - کرم

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 817

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : سیلور دراگون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 112

قیمت : 33500

سیلور دراگون

اسم سنگ : kashmar

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 841

قیمت : 3200000

kashmar

اسم سنگ : لوسیا یونان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 692

قیمت : تماس گرفته شود

لوسیا یونان

اسم سنگ : رزالیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 102

قیمت : 160000

رزالیا

اسم سنگ : نگرو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 115

قیمت : 320000

نگرو

اسم سنگ : آتشکوه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 616

قیمت : 3950000

آتشکوه

اسم سنگ : میلکی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 592

قیمت : تماس گرفته شود

میلکی وایت

اسم سنگ : سیرجان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 75

قیمت : 170000

سیرجان

اسم سنگ : طلایی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 211

قیمت : 190000

طلایی

اسم سنگ : کلکته-Calacatta

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 550

قیمت : تماس گرفته شود

کلکته-Calacatta

اسم سنگ : Expresso marble

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 413

قیمت : تماس گرفته شود

Expresso marble

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 469

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : خوىFP

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 507

قیمت : 6500095000

خوىFP

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 488

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 210

قیمت : تماس گرفته شود

لته ترکیه

اسم سنگ : لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 190

قیمت : تماس گرفته شود

لته ترکیه

اسم سنگ : لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 25

قیمت : تماس گرفته شود

لته ترکیه

اسم سنگ : خوی بسطام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 259

قیمت : 110000

خوی بسطام

اسم سنگ : مرمریت آباده

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 724

قیمت : 270000

مرمریت آباده

اسم سنگ : امپرادور دارک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 236

قیمت : 1900000_2600000

امپرادور دارک

اسم سنگ : مرمریت لئوپارد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 558

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت لئوپارد

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 264

قیمت : تماس گرفته شود

خوی

اسم سنگ : خوی گل یخی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 261

قیمت : تماس گرفته شود

خوی گل یخی

اسم سنگ : مهکام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 73

قیمت : 130000

مهکام

اسم سنگ : بتیس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 501

قیمت : 55000تا85000

بتیس

اسم سنگ : خوی بسطام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 256

قیمت : تماس گرفته شود

خوی بسطام

اسم سنگ : مرمریت پرطاووسی (گلپر)

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 730

قیمت : 660000

مرمریت پرطاووسی (گلپر)

اسم سنگ : مرمریت گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 888

قیمت :

مرمریت گلدن بلک

اسم سنگ : پرشین سیلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 411

قیمت : تماس گرفته شود

پرشین سیلک

اسم سنگ : مرمريت گلدن بلك

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 838

قیمت : 1900000

مرمريت گلدن بلك

اسم سنگ : والنسیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 84

قیمت : 220000

والنسیا

اسم سنگ : دهبید قهوه ای

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 292

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید قهوه ای

اسم سنگ : لاشتر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 306

قیمت : تماس گرفته شود

لاشتر

اسم سنگ : پرشین بروون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 310

قیمت : 120تا180

پرشین بروون

اسم سنگ : سنگ grey wave

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 358

قیمت : 400000

سنگ grey wave

اسم سنگ : مرمریت کرم ساده

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 729

قیمت : 420000

مرمریت کرم ساده

اسم سنگ : مرمر گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 559

قیمت : تماس گرفته شود

مرمر گلدن بلک

اسم سنگ : کرمان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 40

قیمت : تماس گرفته شود

کرمان

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 262

قیمت : تماس گرفته شود

خوی

اسم سنگ : مارشال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 280

قیمت : 120 تا 135 هزار تومان

مارشال

اسم سنگ : صنایع سنگ چلیپا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 735

قیمت :

صنایع سنگ چلیپا

اسم سنگ : گلدن براون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 104

قیمت : 175000

گلدن براون

اسم سنگ : بلک آرت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 238

قیمت : تماس گرفته شود

بلک آرت

اسم سنگ : مشکی پارس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 313

قیمت : تماس گرفته شود

مشکی پارس

اسم سنگ : خویFC

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 497

قیمت : تماس گرفته شود

خویFC

اسم سنگ : کاپوچینو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 158

قیمت : تماس گرفته شود

کاپوچینو

اسم سنگ : رز لاوانتا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 323

قیمت : تماس گرفته شود

رز لاوانتا

اسم سنگ : کاشمر کلدار

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 326

قیمت : تماس گرفته شود

کاشمر کلدار

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 268

قیمت : 600000 تا 120000

خوی

اسم سنگ : مهکام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 449

قیمت : 120000 تا 150000

مهکام

اسم سنگ : طبس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 208

قیمت : 1200000

طبس

اسم سنگ : لایت امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 565

قیمت : تماس گرفته شود

لایت امپرادور

اسم سنگ : کاشان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 376

قیمت : تماس گرفته شود

کاشان

اسم سنگ : اسپنیش دارک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 321

قیمت : تماس گرفته شود

اسپنیش دارک امپرادور

اسم سنگ : دراگون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 782

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

دراگون

اسم سنگ : پورترو ایتالیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 90

قیمت : 550000

پورترو ایتالیا

اسم سنگ : نرو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 801

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

نرو

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 193

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : گل یخ

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 89

قیمت : 150000

گل یخ

اسم سنگ : دراگون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 785

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

دراگون

اسم سنگ : میلکی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 589

قیمت : تماس گرفته شود

میلکی وایت

اسم سنگ : رزوآلیکانته

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 683

قیمت : تماس گرفته شود

رزوآلیکانته

اسم سنگ : گلدن کریما

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 343

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن کریما

اسم سنگ : عتیق

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 423

قیمت : تماس گرفته شود

عتیق

اسم سنگ : گلدن براون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 230

قیمت : 3800000

گلدن براون

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 46

قیمت : تماس گرفته شود

سیلک امپرادور

اسم سنگ : مرمریت کلکته گلد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 578

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت کلکته گلد

اسم سنگ : آکورلا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 130

قیمت : تماس گرفته شود

آکورلا

اسم سنگ : کریستال سایمون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 821

قیمت : تماس گرفته شود

کریستال سایمون

اسم سنگ : پرشین گلد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 106

قیمت : 150000

پرشین گلد

اسم سنگ : برنز آرمانی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 209

قیمت : 160000

برنز آرمانی

اسم سنگ : آبی زیتونی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 100

قیمت : 160000

آبی زیتونی

اسم سنگ : گروه صنعتی سنگ ایفل

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 771

قیمت :

گروه صنعتی سنگ ایفل

اسم سنگ : دودی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 225

قیمت : 1400000

دودی

اسم سنگ : دارک امپرادور اسپانیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 120

قیمت : 350000

دارک امپرادور اسپانیا

اسم سنگ : سنگ ارب اسکوتو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 125

قیمت : تماس گرفته شود

سنگ ارب اسکوتو

اسم سنگ : آیس لند

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 823

قیمت : تماس گرفته شود

آیس لند

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 187

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : مرمران

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 697

قیمت : تماس گرفته شود

مرمران

اسم سنگ : چشم ببر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 242

قیمت : تماس گرفته شود

چشم ببر

اسم سنگ : مرمر طلایی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 362

قیمت : 4000000

مرمر طلایی

اسم سنگ : کاپوچینو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 686

قیمت : تماس گرفته شود

کاپوچینو

اسم سنگ : لایم استون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 623

قیمت : ٧٥٠٠٠0

لایم استون

اسم سنگ : نجف آباد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 270

قیمت : 60000 تا 120000

نجف آباد

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 266

قیمت : تماس گرفته شود

خوی

اسم سنگ : پله پرطاووسی ترکیبی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 738

قیمت : 590000

پله پرطاووسی ترکیبی

اسم سنگ : گلدن گلکسی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 690

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن گلکسی

اسم سنگ : دهبید قهوه ای

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 691

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید قهوه ای

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 42

قیمت : 180000

سیلک امپرادور

اسم سنگ : لیدی گرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 128

قیمت : تماس گرفته شود

لیدی گرین

اسم سنگ : ولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 140

قیمت : تماس گرفته شود

ولوکاس

اسم سنگ : میلکی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 590

قیمت : تماس گرفته شود

میلکی وایت

اسم سنگ : میلکی وایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 591

قیمت : تماس گرفته شود

میلکی وایت

اسم سنگ : مارشال

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 69

قیمت : تماس گرفته شود

مارشال

اسم سنگ : Ancient Wooden Vein

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 302

قیمت : تماس گرفته شود

Ancient Wooden Vein

اسم سنگ : سنگ لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 354

قیمت : ٣٠٠ هزار تومان متر مربع

سنگ لته ترکیه

اسم سنگ : دارک امپرادور ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 114

قیمت : 285000

دارک امپرادور ترکیه

اسم سنگ : مرمریت پرطاووسی (گلپر)

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 728

قیمت : 430000

مرمریت پرطاووسی (گلپر)

اسم سنگ : مرمریت میامی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 382

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت میامی

اسم سنگ : لایت امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 319

قیمت : تماس گرفته شود

لایت امپرادور

اسم سنگ : بلک پرشین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 776

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

بلک پرشین

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 445

قیمت : 590000

گلدن بلک

اسم سنگ : لته ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 192

قیمت : تماس گرفته شود

لته ترکیه

اسم سنگ : پاندا Panda

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 348

قیمت : 5500000

پاندا Panda

اسم سنگ : ولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 139

قیمت : تماس گرفته شود

ولوکاس

اسم سنگ : بجستان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 97

قیمت : 85000

بجستان

اسم سنگ : گلدن براون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 95

قیمت : 175000

گلدن براون

اسم سنگ : مهکام

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 619

قیمت : ١٤٨٠٠٠0

مهکام

اسم سنگ : شانگریلا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 669

قیمت : تماس گرفته شود

شانگریلا

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 30

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : سنگ مرمریت کرما مارفیل

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 357

قیمت : 450000

سنگ مرمریت کرما مارفیل

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 194

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : امپرادور لایت ترکیه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 117

قیمت : 285000

امپرادور لایت ترکیه

اسم سنگ : پورترو قهوه ای

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 216

قیمت : تماس گرفته شود

پورترو قهوه ای

اسم سنگ : امپرادور دارک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 150

قیمت : رقابتی

امپرادور دارک

اسم سنگ : مارمارا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 248

قیمت : تماس گرفته شود

مارمارا

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 189

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : کلکته گلد-Calacatta Gold

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 543

قیمت : تماس گرفته شود

کلکته گلد-Calacatta Gold

اسم سنگ : تاسوس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 347

قیمت : 5500000

تاسوس

اسم سنگ : China Beige Marble

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 300

قیمت : 2950000

China Beige Marble

اسم سنگ : دیپسکو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 282

قیمت : تماس گرفته شود

دیپسکو

اسم سنگ : بلک کالیفرنیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 678

قیمت : تماس گرفته شود

بلک کالیفرنیا

اسم سنگ : گلدن گلکسی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 825

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن گلکسی

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 258

قیمت : 110000

خوی

اسم سنگ : مولتی کالر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 119

قیمت : 650000

مولتی کالر

اسم سنگ : مرمر صورتی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 597

قیمت : تماس گرفته شود

مرمر صورتی

اسم سنگ : امپرادور لایت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 235

قیمت : 250000

امپرادور لایت

اسم سنگ : مینیاتور گلد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 118

قیمت : 450000

مینیاتور گلد

اسم سنگ : کاشمر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 613

قیمت : تماس گرفته شود

کاشمر

اسم سنگ : بلک آرت سیلور دراگون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 161

قیمت : تماس گرفته شود

بلک آرت سیلور دراگون

اسم سنگ : خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 265

قیمت : تماس گرفته شود

خوی

اسم سنگ : لاشتر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 212

قیمت : 130000

لاشتر

اسم سنگ : ابروبادی نقش آفرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 463

قیمت : تماس گرفته شود

ابروبادی نقش آفرین

اسم سنگ : چینی قروه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 38

قیمت : تماس گرفته شود

چینی قروه

اسم سنگ : پاییز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 695

قیمت : تماس گرفته شود

پاییز

اسم سنگ : سیلک امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 204

قیمت : 170000

سیلک امپرادور

اسم سنگ : مرمریت ولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 586

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت ولوکاس

اسم سنگ : نرو . نگرو.

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 154

قیمت : تماس گرفته شود

نرو . نگرو.

اسم سنگ : اربسکاتو ایتالیا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 814

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

اربسکاتو ایتالیا

اسم سنگ : گل پنبه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 41

قیمت : تماس گرفته شود

گل پنبه

اسم سنگ : فراز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 257

قیمت : 400000

فراز

اسم سنگ : لیمویی اسپایدر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 101

قیمت : 160000

لیمویی اسپایدر

اسم سنگ : گلدن بلک خط سفید

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 29

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک خط سفید

اسم سنگ : مرمریت کاشان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 890

قیمت :

مرمریت کاشان

اسم سنگ : دهبید آرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 430

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید آرین

اسم سنگ : رویال بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 152

قیمت : تماس بگیرید :٠٩١٢١٠٢٦٢٢٠

رویال بلک

اسم سنگ : اونیکس مارپیچ

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 314

قیمت : تماس گرفته شود

اونیکس مارپیچ

اسم سنگ : چوبی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 213

قیمت : 950000

چوبی

اسم سنگ : امپرادور دارک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 255

قیمت : تماس گرفته شود

امپرادور دارک

اسم سنگ : سنگ تچرا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 764

قیمت :

سنگ تچرا

اسم سنگ : اونیکس بوک مچ

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 309

قیمت : تماس گرفته شود

اونیکس بوک مچ

اسم سنگ : کاشمر مسی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 215

قیمت : 160000

کاشمر مسی

اسم سنگ : دیزرت

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 252

قیمت : تماس گرفته شود

دیزرت

اسم سنگ : لته

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 318

قیمت : تماس گرفته شود

لته

اسم سنگ : مارمارا ایرانی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 799

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

مارمارا ایرانی

اسم سنگ : سبز موج دار

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 214

قیمت : 850000

سبز موج دار

اسم سنگ : مارشال گلد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 773

قیمت :

 مارشال گلد

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 689

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : سیلور بژ

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 818

قیمت : تماس گرفته شود

سیلور بژ

اسم سنگ : دهبید اهرار

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 317

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید اهرار

اسم سنگ : پینک مدرن

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 93

قیمت : 3000000

پینک مدرن

اسم سنگ : پله پرطاووسی (گلپر)

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 731

قیمت : 710000

پله پرطاووسی (گلپر)

اسم سنگ : طلایی سیاه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 272

قیمت : تماس گرفته شود

طلایی سیاه

اسم سنگ : نسکافه خوی

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 35

قیمت : تماس گرفته شود

نسکافه خوی

اسم سنگ : انارک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 182

قیمت : تماس گرفته شود

انارک

اسم سنگ : میکا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 770

قیمت :

 میکا

اسم سنگ : مرمریت پاییز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 760

قیمت : ۲۸۰ هزار تومان

مرمریت پاییز

اسم سنگ : لیلاک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 129

قیمت : تماس گرفته شود

لیلاک

اسم سنگ : نرو مارکوئینو-Nero Marquino

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 519

قیمت : تماس گرفته شود

نرو مارکوئینو-Nero Marquino

اسم سنگ : گلدن براون-Golden Brown

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 526

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن براون-Golden Brown

اسم سنگ : نجف آباد

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 279

قیمت : 100تا 110 هزار تومان

نجف آباد

اسم سنگ : پرنس کاشمر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 320

قیمت : تماس گرفته شود

پرنس کاشمر

اسم سنگ : سبز بیرجند

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 224

قیمت : 170000

سبز بیرجند

اسم سنگ : کنگلومرا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 809

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

کنگلومرا

اسم سنگ : فلورا - پیترا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 883

قیمت :

فلورا - پیترا

اسم سنگ : سنگ ولوکاس

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 663

قیمت : تماس گرفته شود

سنگ ولوکاس

اسم سنگ : کوپ پرطاووسی جرقویه

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 741

قیمت : صادراتی هر تن 250000-220000 تومان

کوپ پرطاووسی جرقویه

اسم سنگ : گلد اسپانیش

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 784

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

گلد اسپانیش

اسم سنگ : خاکستری نقش آفرین

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 472

قیمت : تماس گرفته شود

خاکستری نقش آفرین

اسم سنگ : مرمریت بلا

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 577

قیمت : تماس گرفته شود

مرمریت بلا

اسم سنگ : جلبر

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 787

قیمت : 09126266267تماس بگیرید

جلبر

اسم سنگ : سرخص

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 311

قیمت : 90تا120

سرخص

اسم سنگ : امپریال بژ

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 607

قیمت : تماس گرفته شود

امپریال بژ

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 290

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : پرشین سیلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 611

قیمت : تماس گرفته شود

پرشین سیلک

اسم سنگ : کاپوچینو

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 246

قیمت : تماس گرفته شود

کاپوچینو

اسم سنگ : گلدن براون

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 688

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن براون

اسم سنگ : دهبید شایان

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 609

قیمت : تماس گرفته شود

دهبید شایان

اسم سنگ : گلدن بلک

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 20

قیمت : تماس گرفته شود

گلدن بلک

اسم سنگ : فراز

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 260

قیمت : 600000

فراز

اسم سنگ : مدیوم امپرادور

نوع سنگ : سنگ مرمریت

کد سنگ : 342

قیمت : تماس گرفته شود

مدیوم امپرادور

.::  معرفی سنگ های دیگر   ::.

سنگ تراونیکس

Traonyx Stone

سنگ تراونیکس

سنگ تراورتن

Travertine Stone

سنگ تراورتن

سنگ گرانیت

Granite Stone

سنگ گرانیت

سنگ مرمریت

Marble Stone

سنگ مرمریت