Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

بیوگرافی لیلا عراقیان

بیوگرافی لیلا عراقیان

بیوگرافی لیلا عراقیان

دسته بندی : آرشیتکت ها لیلا عراقیان متولد 1363در تهران و در رشته ریاضی دیپلم گرفت و در سال ۱۳۸۰ در دانشگاه شهید بهشتی در رشته معماری شروع به تحصیل کرد.
تحصیلات
لیلا عراقیان فارغ‌التحصیل معماری از دانشگاه شهید بهشتی است و در حال حاضر در سطح فوق لیسانس در دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور کانادا در حال ادامه تحصیل است. لیلا عراقیان از اعضای مؤسس شرکت سازه‌های پارچه‌ای دیبا نیز می‌باشد.
معماری و طراحی پل طبیعت
لیلا عراقیان در سال ۱۳۸۷ در مسابقه طراحی پل طبیعت شرکت کرد. در سال ۱۳۸۸ طرحش برگزیده شد. پل طبیعت در سال ۱۳۹۳ خورشیدی افتتاح گردید.
امروزه پل طبیعت از مشهور ترین سازه های تهران است که نظر بسیاری از مردم شهر تهران و گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است.
فعالیت‌های برون مرزی
لیلا عراقیان در بازسازی پوشش پارچه‌ای سقف و نمای استادیوم بی‌سی پلیس در ونکوور، کانادا که توسط شرکت آلمانی هایتکس تنستایل استراکچرز انجام شد، به عنوان دستیار فنی فعالیت داشته است.
جوایز و سخنرانی‌ها
لیلا عراقیان در مسابقه طراحی فضاهای ورزشی، دومین کنفرانس سازه و معماری ۱۳۹۰ برنده جایزه دوم شد و همچنین در مسابقه کوشک جهانی به همراه بابک رستمیان و علیرضا برهانی رتبه دوم را کسب نمود. او همچنین در دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آمریکایی دوبی و دانشگاه آنهالت آلمان، سخنرانی‌هایی در زمینه تاریخچه سازه‌های پارچه‌ای در ایران، معرفی شرکت دیبا و پروژه پل طبیعت انجام داده است .