Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

یهتربن سنگ کفپوش و دیوارپوش برای حمام و سرویس بهداشتی-دو

یهتربن سنگ کفپوش و دیوارپوش برای حمام و سرویس بهداشتی-دو

یهتربن سنگ کفپوش و دیوارپوش برای حمام و سرویس بهداشتی-دو

دسته بندی : مجلات سنگ تراورتن با دارا بودن رنگ های طلایی کرمی و سرخ گونه و منافذ، سوراخ ها و رگه های طبیعی اش دارای صفات ممتاز زیادی می باشد. این سنگ بسته به نوع پرداختش برای ایجاد ظاهری کلاسیک بسیار مناسب است.
دو پرداخت اصلی که روی سنگ های تراورتن اعمال می شود، یکی سابیدن با سنگ و دیگری غلت دادن آن ها است. تایل های سنگ ساب شده در پروسه ی تولید متحمل سایش و سنباده زنی گسترده ای می شوند تا سطحی یکپارچه و هموار مانند سنگ مرمر ایجاد شود اما درخشش زیادی ندارند. تایل های غلت خورده سطحی فوق العاده بافت دار با حداقل درخشندگی دارند. لبه های منحنی و سطح بافت دار آن ها ظاهری روستیک و کهنه ایجاد می کند.
تایل ها باید به صورت صحیحی درزگیری و بتونه کاری شوند تا در برابر آب نفوذناپذیر شده و مراقبت از آن ها آسان تر گردد. در طی فرآیند ملات ریزی سوراخ ها می توانند با ملات پر شوند تا پایداری سنگ را بیشتر شود و به تمیز ماندن آن کمک کند و ظاهری یکدست به آن دهند اما اگر ظاهری طبیعی می خواهید، سوراخ ها را پر نکنید.
سنگ تراورتن برای کسانی که تایل هایی کلاسیک با صفات ویژه می خواهند و به هزینه ی بالا و مراقبت های موردنیاز اهمیتی نمی دهند، بسیار مناسب است.