Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

سومین نمایشگاه تخصصی سنگ و صنایع وابسته معدنی در ارومیه افتتاح شد

سومین نمایشگاه تخصصی سنگ و صنایع وابسته معدنی در ارومیه افتتاح شد

سومین نمایشگاه تخصصی سنگ و صنایع وابسته معدنی در ارومیه افتتاح شد

دسته بندی : نمایشگاه ها سومین نمایشگاه تخصصی سنگ، معدن، صنایع معدنی و ماشین‌آلات و صنایع وابسته در ارومیه افتتاح شد.
سومین نمایشگاه تخصصی سنگ، معدن ، صنایع معدنی و ماشین آلات و صنایع وابسته در ارومیه باحضور جمعی از مسئولان ارشد استانی و شهرستانی آغاز به کار کرد وبه مدت چهار روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی از ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب برقرار است.
جعفرصادق اسکندری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به اینکه نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در بیش از 50 غرفه برگزار شده است اظهارکرد: در این نمایشگاه شرکت‌هایی از مشهد، شیراز، خراسان رضوی، تهران، گلپایگان، تبریز،زنجان،قزوین، آذربایجان‌غربی و نیز از جمهوری خودمختار نخجوان حضور دارند.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برگزار شده و با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی سومین استان کشور در زمینه سنگ، معدن و صنایع وابسته به آن است بنابراین ضروری است که ظرفیت‌ها و قابلیت های این استان در معرض دید علاقه‌مندان و به ویژه شرکت ها قرار گیرد.
اسکندری ادامه داد: سومین دوره نمایشگاه سنگ، معدن و صنایع وابسته در2 سالن در فضایی به مساحت 3000 مترمربع شامل 1500 مترمربع فضای مفید برپا شده است.
عباس حسنخانی، فرماندار ارومیه همچنین در این مراسم گفت: آذربایجان غربی از لحاظ معدنی یکی از استان‌های غنی کشور محسوب می‌شود و معادن مختلف فلزی، سنگ‌های ساختمانی و تزیینی متعددی در استان وجود دارد که باید از این ظرفیت های معدنی استان برای تولید ثروت و اشتغال استفاده شوند.
وی ادامه داد: امیدواریم با سرمایه گذاری بخش خصوصی شاهد شکوفایی بخش معدن وشتاب بخشیدن روند توسعه استان باشیم.
فرماندارارومیه در خصوص کیفیت نمایشگاه گفت:نمایشگاه تفاوت چندانی با سال های قبل ندارد اما نسبت به سال گذشته بهترشده است.