Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

سفر هیئت تجاری امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد

سفر هیئت تجاری امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد

سفر هیئت تجاری امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد

دسته بندی : بازار داخلی ایران معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سفر هیئت تجاری استان امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش گروه خبری سنگ با ما به نقل از ایسنا، «مجید محنایی» در جمع خبرنگاران گفت: هیئت تجاری استان امسک روسیه اواخر مهرماه به استان سفر می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: هیئت تجاری و مدیریتی کشور روسیه روزهای 28 و 29 مهرماه برای پاسخ به سفر پارسال هیئت تجاری کهگیلویه و بویراحمد به استان سفر می‌کنند.
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این هیئت تجاری در زمینه‌های نفت و گاز، کشاورزی و گردشگری با مسئولان استان مذاکره می‌کنند و از نزدیک هم با ظرفیت‌های استان آشنایی می‌شوند.
محنایی تصریح کرد: استان در راستای این سفر سه کارگروه صنعت و معدن، کشاورزی و کارگروه گردشگری تشکیل داده که متناسب با هیئت تجاری روسیه این کارگروه‌ها تشکیل و برنامه‌ریزی سفر را تنظیم می‌کنند.
وی یادآور شد: سفر هیئت تجاری استان امسک روسیه به ریاست استاندار این استان که در کشور روسیه فدراتیو حکم رئیس‌جمهور را دارد انجام می‌شود و امیدواریم این سفر موجبات سرمایه‌گذاری در بخش‌های نفت و گاز، گردشگری و کشاورزی استان را فراهم کند.