Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

استفاده از سنگ گرانیت در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از سنگ گرانیت در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از سنگ گرانیت در دکوراسیون داخلی منزل

دسته بندی : مجلات سنگ گرانیت سنگی بسیار سخت و محکم است، مقاومت فشاری آن بالا است و تنوع رنگ آن به نسبت دیگر سنگ ها بالا است. تخلخل آن بسیار کم است و همین قضیه باعث شده تا جذب آب آن پایین باشد. سنگ گرانیت از لحاظ ظاهری دارای بافت یکسان و یکدستی است. سنگ گرانیت سنگی است که شما می توانید در بافت درون آن دانه های سیاه را به وضوح ببینید. گرانیت شناخته‌شده ترین سنگ آذرین است.
موارد مصرف سنگ گرانیت
روی کابینت‌ها و کانتر آشپزخانه، کف پوش، سنگفرش، جدول، پله، نمای خارجی ساختمان از جمله قسمت هایی هستند که در آن ها از سنگ های گرانیت استفاده می شود.
مزایای سنگ گرانیت
از ویژگی های بارز سنگ های گرانیت می توان به دوام و استحکام آن ها اشاره کرد. این سنگ ها در برابر سایش نیز بسیار مقاوم هستند و می توانند به عنوان کفپوش از آن ها بهره برد.
معایب سنگ گرانیت
در کنار تمام نقاط قوتی که سنگ های گرانیت دارند، معایب و ایراداتی نیز به آن ها وارد است. یکی از بزرگ ترین عیب هایی که سنگ گرانیت دارد؛ بالا بودن قیمت سنگ و همچنین هزینه نصب آن است که در مقایسه با دیگر محصولات بسیار زیاد است. سرعت اجرای سنگ گرانیت بدلیل عملیات ملات ریزی پشت سنگ و نیز زمان بر بودن گیرایی ملات و سنگ پایین بوده و مدت زمان زیادی را بخود اختصاص می دهد.
سنگ گرانیت در طراحی دکوراسیون داخلی
در طراحی فضاهایی مانند نشیمن و اتاق غذاخوری هم می توان از سنگ گرانیت بهره برد، جلوه خاص و جالب آن ها می تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند.