Language : Persian | English | Russian
سنگ با ما

سنگ با ما

آپارتمان مسکونی BW7

آپارتمان مسکونی BW7

آپارتمان مسکونی BW7

دسته بندی : ساختمان های سطح کشور سنگ یکی از متریال های دوست داشتنی است که هیچ وقت نمی توان از آن چشم پوشی کرد، سنگ به هر روشی که در ساختمان ها استفاده شود به نوعی پیوند با بستر را برای ما که مخاطبین بنا هستیم تداعی می کند.
استفاده از سنگ در طراحی نمای خارجی ساختمان مسکونی BW7 به صورت هوشمندانه ای صورت گرفته است، این ساختمان شامل ۸ واحد آپارتمان مسکونی به مساحت ۳۱۰ مترمربع است که در دو بخش مختلف قرار گرفته اند. یک طبقه که در واقع طبقه ی ششم است حد فاصل این دو بخش می باشد که پنج طبقه در زیر آن و سه طبقه در بالای آن قرار دارد.
بخش پایینی از سنگ تراورتن سفید تراش خورده ساخته شده و شامل آپارتمان هایی برای فروش یا اجاره است. بخش بالایی نیز از ترمووود خاکستری تیره برای سکونت خانواده ی کارفرما طراحی شده است. در این پروژه سنگ های نما به عنوان متمایز کننده بخشی از نما به کار گرفته شده اند، توجه کنید که سنگ ها می توانند سطح صیقلی و صاف و یا تراش خورده داشته باشند و به نمای ساختمان شما بافت و زنده بودن را هدیه کنند.
شرکت طراحی: آراد
مکان: ایران، تهران، نیاوران
معماران: بهرام کلانتری، کوروش دباغ
تیم طراحی: پدیده تیموریان، نیلوفر نیک سار، بهزاد برزگر، مجید پژوهی، فرشته اسدزاده، صبا سلطانی، مهرداد کارآموز، یاشار قاسم خانی، شبنم ابطحی، تینا سمیعی
مساحت: ۹۲۴ مترمربع
سال پروژه: ۲۰۱۵